O nas

Działamy na rynku edukacyjnym już 18 lat. Zawdzięczamy to Naszym Słuchaczom, Absolwentom, Wykładowcom i Współpracownikom.

Nasze szkoły policealne posiadają uprawnienia szkół publicznych nadane decyzją Kuratora Oświaty w Krakowie.

Oferujemy kierunki bezpłatne oraz kierunki z dofinansowaniem. Prowadzimy także bezpłatne Liceum dla Dorosłych oraz dofinansowane Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe.

Zajęcia na wszystkich kierunkach prowadzone są formie wykładów i warsztatów. Zapewniamy: wykwalifikowaną kadrę, praktyki zawodowe, a także profesjonalny sprzęt i wszelkie materiały do prowadzenia zajęć teoretycznych i praktycznych. W centrum Krakowa posiadamy własne nowoczesne pracownie oraz sale wykładowe w centrum miasta.

Wydajemy certyfikaty w języku angielskim.

Od 01 maja 2017 ruszyła nowa pula dofinansowań - liczba miejsc na wybranych kierunkach jest ograniczona. W celu wstępnej rezerwacji miejsc wystarczy wypełnienie formularza kontaktowego lub wysłanie maila na adres: gloker.krakow@gmail.com

GALERIA SZKOLNA

mniej