PROJEKTANT GRAFIKI I MULTIMEDIÓW

KZIS.216690: PROJEKTANCI GRAFIKI I MULTIMEDIÓW

Twoją pasją jest grafika? Interesujesz się mediami, reklamą i marketingiem? Połącz zdolności twórcze z pracą. Rozpocznij naukę na kierunku Projektant grafiki i multimediów i zdobądź umiejętności obsługi nowoczesnych programów graficznych.

Projektant grafiki i multimediów to kierunek dla osób, które pragną połączyć wiedzę i kreatywność z umiejętnością obsługi nowoczesnych programów graficznych. Przygotujemy Cię do samodzielnego projektowania materiałów reklamowych, znaków firmowych, okładek książek i czasopism, a także wszelkich publikacji oraz stron internetowych. Nauczymy Cię obsługi nowoczesnych programów graficznych: CorelDRAW, Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator oraz Blender. Poznasz zasady kompozycji obrazu i typografii.

Ukończ kurs Projektant grafiki i multimediów i rozpocznij pracę w agencji reklamowej lub agencji PR-ej.

Certyfikat potwierdzający zdobycie kwalifikacji zawodowych wraz z suplementem oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Przedmiot Ilość godzin*
KSZTAŁCENIE ZAWODOWE PRAKTYCZNE
Ilustrator 25
Photoshop 25
Indesign 20
Projektowanie stron WWW 50
Typografia 20
Corel 30
Fotografia reklamowa 25
Przygotowanie do druku 70
RAZEM 265

PRAKTYKA ZAWODOWA – BRAK OBOWIĄZKU ODBYWANIA PRAKTYK ZAWODOWYCH.

*Ilość godzin w kształceniu zawodowym w formie zaocznej.

Projektant grafiki i multimediów może podjąć pracę w każdej większej firmie posiadającej dział reklamy, otworzyć własną działalność lub pracować w studiach reklamowych i fotograficznych.

WYNAGRODZENIE

3000 zł
Minimalne zarobki
6000 zł
Średnie zarobki
15000 zł
Maksymalne zarobki

bocheński brzeski chrzanowski dąbrowski gorlicki krakowski limanowski miechowski myślenicki nowosądecki nowotarski olkuski oświęcimski proszowicki suski tarnowski tatrzański wadowicki wielicki Kraków NowySącz Tarnów
Równowaga na rynku pracy
Nadwyżka poszukujących pracy w zawodzie
Deficyt poszukujacych pracy w zawodzie

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. O szczegóły dopytaj w sekretariacie!

PODOBNE KIERUNKI

ZAPISZ SIĘ ONLINE