GLOKER Z MYŚLĄ O PRZYSZŁOŚCI

Chcesz zdobyć ciekawy zawód, sprawić by praca stała się Twoim hobby, a może zmienić lub nabyć nowe kwalifikacje? GLOKER sprawdzi się również jeśli potrzebujesz wizy lub możliwości pracy na terenie Polski. Jeśli choć raz odpowiedziałeś TAK to jesteś w dobrym miejscu!

GLOKER to bardzo popularna szkoła, a liczba miejsc na wybranych kierunkach jest ograniczona. W celu wstępnej rezerwacji wystarczy wypełnienie formularza kontaktowego lub wysłanie maila na adres: szkola@gloker.pl

Pytania? Zadzwoń 509 986 445

tramwajGLOKER

Z NAMI UCZYSZ SIĘ BEZPŁATNIE

Uczymy zawodów, które dają największe szanse zatrudnienia i zapewniają najlepsze wynagrodzenie. Nasze kierunki są dofinansowane w różnym stopniu, ale znaczna część z nich jest całkowicie bezpłatna dajemy pisemną gwarancję bezpłatności – czesne 0zł. przez cały cykl kształcenia na kierunkach: 

Długość nauki zależy od Ciebie! Możesz się uczyć pół roku (lub krócej), 1rok lub 2lata, w zależności od tego jakie kwalifikacje chcesz zdobyć.  Kładziemy nacisk na praktyki, tak byś po ukończeniu kierunku był NAJBARDZIEJ POŻĄDANYM PRACOWNIKIEM na rynku pracy. 

Połącz pasję z przyszłą pracą. Dajemy możliwość zdobycia wymarzonych zawodów w zaledwie rok! Zajęcia w systemie dziennym, wieczorowym i zaocznym- dają możliwość, kontynuowania kilku kierunków jednocześnie, lub uzupełnienia wykształcenia nawet w trakcie dziennych studiów.Jesteśmy, by Ci w tym wszystkim pomóc.Dołącz do NAS!

Zajęcia prowadzimy w formie wykładów i warsztatów w naszych pracowniach w kamienicy przy ul.Basztowej 4. Zajęcia są prowadzone w systemie dziennym, wieczorowym i zaocznym (sob.-niedz. co dwa tygodnie).

Liczba miejsc na wybranych kierunkach jest ograniczona. W celu wstępnej rezerwacji miejsc wystarczy wypełnienie formularza kontaktowego lub wysłanie maila na adres: szkola@gloker.pl  lub rezerwacja telefoniczna 509 986 445

22
lata
doświadczenia
60
wykwalifikowanych
pracowników
33
kierunki
zawodowe
+6K
zadowolonych
absolwentów
nauka_bez_oplat

NAUKA BEZ OPŁAT

nauka_bez_oplat

BRAK EGZAMINÓW WSTĘPNYCH

nauka_bez_oplat

WŁASNE PRACOWNIE

nauka_bez_oplat

NAJLEPSZA KADRA

nauka_bez_oplat

MINIMUM TEORII

nauka_bez_oplat

MAKSIMUM PRAKTYKI

nauka_bez_oplat

NIE WYMAGAMY MATURY

nauka_bez_oplat

ŚWIETNA ATMOSFERA

Zajęcia prowadzimy w formie wykładów i warsztatów w tygodniu oraz w weekendy. Prowadzimy innowacyjny system zajęć praktycznych i praktyk zawodowych. Wydajemy certyfikaty w języku angielskim.

ZAPISZ SIĘ ONLINE