Jak zostać słuchaczem

Jeśli chcesz mieć pierwszeństwo zapisu – zarezerwuj miejsce na 7 dni lub zapisz się online. Pamiętaj by dopełnić formalności musisz dostarczyć do sekretariatu oryginały swoich dokumentów. Jeśli nie możesz nas odwiedzić wyślij dokumenty na nasz adres.

Nie prowadzimy egzaminów wstępnych i nie wymagamy matury. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń (ilość miejsc na poszczególnych kierunkach  jest ograniczona).

Nabory prowadzimy cały rok. Nauka rozpoczyna się w semestrze jesiennym (od września) lub wiosennym (od lutego).

Jeśli inna szkoła lub placówka nie spełniła Twoich oczekiwań zapraszamy do GLOKER. Oferujemy możliwość kontynuacji nauki w dowolnym momencie, gwarantując lepszą jakość za konkurencyjną cenę lub całkowicie bezpłatnie.

AdobeStock 81363450 1

Dokumenty potrzebne do zapisu:

Przy zapisie otrzymasz skierowanie do lekarza medycyny pracy na bezpłatne badania o możliwości podjęcia nauki na wybranym kierunku (badania lekarskie możesz donieść przed rozpoczęciem nauki).

By rozpocząć naukę na kursach językowych i szkoleniach nie potrzebujesz świadectwa ani badań lekarskich.

Zajęcia prowadzimy w formie wykładów i warsztatów w tygodniu oraz w weekendy. Prowadzimy innowacyjny system zajęć praktycznych i praktyk zawodowych. Wydajemy certyfikaty w języku angielskim.

ZAPISZ SIĘ ONLINE