Opłaty i promocje

Tylko w GLOKER możesz uczyć się na jednym z wielu bezpłatnych kierunków lub skorzystać z dofinansowania na wybranym kierunku płatnym.

oplaty_i_promocje

BEZPŁATNE KIERUNKI

Na naszych wybranych kierunkach opłata czesnego wynosi 0 zł. Dotyczy to zawodów:

Liczba miejsc objętych promocją jest ograniczona. Rezerwacji miejsca możesz dokonać online. Pytania? Zadzwoń: 509 986 445, napisz: szkola@gloker.pl


PAKIET EDUKACYJNY

W związku z dużym zainteresowaniem postaraliśmy się o nową pulę dofinansowań dlatego możemy zaoferować naukę z dużym rabatem! Przy zapisie na kierunek bezpłatny (z listy powyżej) wszystkie pozostałe kierunki w promocyjnych cenach 100 zł zamiast 200 zł za miesiąc nauki!

Liczba miejsc objętych dofinansowaniem jest ograniczona. Rezerwacji miejsca możesz dokonać online. Pytania? Zadzwoń: 509 986 445, napisz: szkola@gloker.pl

JĘZYK POLSKI DLA OBCOKRAJOWCÓW – OFERTA SPECJALNA DLA SŁUCHACZY GLOKER

Specjalnie dla naszych słuchaczy przygotowaliśmy ofertę kursów języka polskiego dla obcokrajowców w promocyjnych cenach! Przy zapisie na kierunek bezpłatny  lub kierunek z dofinansowaniem (z listy powyżej), słuchacze GLOKER mają możliwość uczestnictwa w kursach języka polskiego  w promocyjnych cenach – 600 zł zamiast 1000 zł za semestr nauki!

Liczba miejsc objętych ofertą jest ograniczona. Rezerwacji miejsca możesz dokonać online. Pytania? Zadzwoń: 509 986 445, napisz: szkola@gloker.pl


PROMOCJE

Jeśli wpłacasz z góry czesne za cały semestr nauki otrzymujesz przy wpłacie 15% rabatu (rabat nie obowiązuje w przypadku skorzystania z innych promocji).

Każdy Absolwent naszej szkoły, który zapisze się na kolejny kierunek uzyskuje nawet 50% rabat w czesnym na pierwszym roku nauki na kierunku płatnym.

Jeśli jesteś osobą bezrobotną lub pracujesz, ale Twoje dochody nie są zbyt wysokie możesz skorzystać ze zniżki w czesnym. W sprawie uzyskania stypendium socjalnego należy się zgłosić do sekretariatu szkoły.

Jeśli uzyskałeś w naszej szkole średnią powyżej 4,5 oraz frekwencję minimum 80%, a Twoje czesne jest uregulowane możesz skorzystać ze zniżki w czesnym. Warto być ambitnym, ponieważ możliwość wystąpienia o taką obniżkę pojawia się już po pierwszym semestrze nauki. Szczegółowe zarządzenie w tej sprawie dostępne jest w sekretariacie szkoły.

22
lata
doświadczenia
60
wykwalifikowanych
pracowników
33
kierunki
zawodowe
+6K
zadowolonych
absolwentów
nauka_bez_oplat

NAUKA BEZ OPŁAT

nauka_bez_oplat

BRAK EGZAMINÓW WSTĘPNYCH

nauka_bez_oplat

WŁASNE PRACOWNIE

nauka_bez_oplat

NAJLEPSZA KADRA

nauka_bez_oplat

MINIMUM TEORII

nauka_bez_oplat

MAKSIMUM PRAKTYKI

nauka_bez_oplat

NIE WYMAGAMY MATURY

nauka_bez_oplat

ŚWIETNA ATMOSFERA

Zajęcia prowadzimy w formie wykładów i warsztatów w tygodniu oraz w weekendy. Prowadzimy innowacyjny system zajęć praktycznych i praktyk zawodowych. Wydajemy certyfikaty w języku angielskim.

ZAPISZ SIĘ ONLINE