DEKORATOR WNĘTRZ

KZIS.343202: DEKORATORZY WNĘTRZ

Jesteś osobą o dużej wrażliwości na kolory, posiadasz wyobraźnię przestrzenną, a do tego jesteś komunikatywny?  Dekorator wnętrz to zawód a dla ludzi kreatywnych! W swojej pracy zajmuje się przygotowaniem projektów i realizacją wystroju wnętrz. To dzięki jego pracy zachowana jest harmonia pomiędzy wszystkimi detalami. 

Projektowanie i aranżacja wnętrz to kierunek przygotowujący do niezależnego i samodzielnego funkcjonowania na rynku usług projektowo-wnętrzarskich.

Zapoznasz się z zagadnieniami kompozycji architektonicznej, ergonomii, psychologii koloru, projektowania form przestrzennych, dekoratorstwa i wyposażenia. Podczas zajęć praktycznych nauczysz się nie tylko organizacji przestrzeni i projektowania wnętrz, ale także obsługi profesjonalnego oprogramowania (rendering / grafika 3D). Przygotowujemy Cię do procesu pozyskania, zrozumienia i obsługi klienta, co w dobie rosnącej konkurencji jest cenną umiejętnością.

Certyfikat potwierdzający zdobycie kwalifikacji zawodowych wraz z suplementem oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Przedmiot Ilość godzin*
KSZTAŁCENIE ZAWODOWE TEORETYCZNE
Historia architektury i sztuki 10
Wzornictwo przemysłowe (Design XX i XXI wieku) 20
Materiałoznawstwo 10
Ergonomia 10
KSZTAŁCENIE ZAWODOWE PRAKTYCZNE
Projektowanie i aranżacja wnętrz 60
Rysunek odręczny 30
Rysunek techniczny 30
Projektowanie graficzne (identyfikacja wizualna) 10
Photoshop 30
AutoCAD 40
RAZEM 250

PRAKTYKA ZAWODOWA – BRAK OBOWIĄZKU ODBYWANIA PRAKTYK.

*Ilość godzin w kształceniu zawodowym w formie zaocznej.

Z praktyczną znajomością  AutoCADA dekorator wnętrz może znaleźć zatrudnienie w biurach projektowych lub rozpocząć własną praktykę.

WYNAGRODZENIE

bocheński brzeski chrzanowski dąbrowski gorlicki krakowski limanowski miechowski myślenicki nowosądecki nowotarski olkuski oświęcimski proszowicki suski tarnowski tatrzański wadowicki wielicki Kraków NowySącz Tarnów
Równowaga na rynku pracy
Nadwyżka poszukujących pracy w zawodzie
Deficyt poszukujacych pracy w zawodzie

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. O szczegóły dopytaj w sekretariacie!

PODOBNE KIERUNKI

ZAPISZ SIĘ ONLINE