KURS JĘZYKA POLSKIEGO DLA POCZĄTKUJĄCYCH (A1)

Słuchacz posługujący się językiem na poziomie podstawowym (A1), zna i rozumie podstawowe zwroty potoczne oraz wyrażenia dotyczące życia codziennego. Potrafi formułować pytania z zakresu życia prywatnego, dotyczące np. miejsca zamieszkania, zainteresowań i rodziny. Posiada umiejętność prowadzenia prostej rozmowy z rozmówcą mówiącym wolno i zrozumiale.

Podczas zajęć poruszana będzie tematyka z zakresu zagadnień: człowiek (wygląd zewnętrzny, cechy charakteru), rodzina, życie codzienne (pory dnia, godziny), zainteresowania (sport, muzyka, hobby), mieszkanie (rodzaje pomieszczeń, wyposażenie wnętrz, jak wynająć mieszkanie), środki transportu (komunikacja prywatna i zbiorowa), praca (miejsce pracy i nazwy zawodów), edukacja (rodzaje szkół), żywienie (artykuły spożywcze, dania i napoje), zakupy i usługi, zdrowie oraz przyroda.

Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki w godzinach: 17.30-19.00 (system wieczorowy).

Rozumienie (słuchanie, czytanie i pisanie)
Mówienie (produkcja i interakcja)
Pisanie (produkcja i interakcja)
RAZEM 120

Nasi słuchacze zapisani na kierunek kierunek bezpłatny  lub kierunek z dofinansowaniem, mają możliwość uczestnictwa w kursie języka polskiego  w promocyjnej cenie – 600 zł zamiast 1000 zł za semestr nauki!

*Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. O szczegóły dopytaj w sekretariacie!

PODOBNE KIERUNKI

ZAPISZ SIĘ ONLINE