Aktualności

Bądź zawsze na bieżąco! Sprawdzaj nasze aktualności i kontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie.

krakow

W weekend majowy odpoczywamy, aby z nową energią kontynuować naukę przed egzaminami. Sekretariat szkoły jest zamknięty od 30.04.2022r. do 03.05.2022r. Kandydatów do szkoły i słuchaczy zapraszamy od środy - 04.05.2022r.

Drodzy Słuchacze, informujemy, że sekretariat szkoły będzie nieczynny w okresie świątecznym w dniach 14.04.2022 r. - 18.04.2021 r.  Zapraszamy po świętach  ;)

Tegorocznych Absolwentów zapraszamy od 08.04.2022r. po odbiór Dyplomów Zawodowych, Certyfikatów Kwalifikacji Zawodowej i Suplementów do Dyplomów. Dokumenty, można odbierać w sekretariacie szkoły.

Słuchaczom, którzy kończą naukę w czerwcu, przypominamy o obowiązku zrealizowania praktyki zawodowej.  Dzienniczki praktyk należy donieść do sekretariatu do 10 czerwca 2022 roku. Wszystkie informacje dotyczące praktyk zawodowych znajdują się w "Strefie Słuchacza". Dodatkowo przypominamy, że w zakładce "Biuro karier" umieszczane są  oferty pracy oraz praktyk które otrzymujemy.  :)

Na terenie szkoły prowadzona jest zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy dla osób dotkniętych wojną. Każda pomoc jest cenna. Do sekretariatu szkoły można przynosić: Oryginalnie zapakowane lei i wyroby medyczne:

• opaski uciskowe, opatrunki, bandaże, plastry,
  • leki przeciwbólowe, przeciwzapalne, leki na przeziębienie,
  • chirurgiczne maseczki oraz rękawiczki, środki do dezynfekcji,
  • produkty żywnościowe dla chorych.
Ponadto zbierane są:
  • koce termiczne, śpiwory, maty do spania;
  • ubrania, peleryny przeciwdeszczowe;
  • środki pielęgnacyjne i higieniczne, środki myjące do ciała, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, szczotki do włosów;
  • ręczniki papierowe, ręczniki z mikrofibry;
  •  produkty żywnościowe nadające się do szybkiego przygotowania, batony energetyczne, suszone owoce, orzechy, żywność puszkowana, makarony, płatki błyskawiczne.
Solidarni z Ukrainą - razem możemy więcej.

Słuchacze kończący naukę w czerwcu, powinni złożyć deklarację na egzamin zawodowy. Deklaracje można złożyć w sekretariacie szkoły w nieprzekraczalnym terminie do 07.02.2022r.

Zgodnie z wytycznymi Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, nieprzystąpienie do egzaminu skutkuje nieotrzymaniem świadectwa ukończenia danego roku szkolnego.

Drodzy Słuchacze, informujemy, że sekretariat szkoły będzie nieczynny w okresie świątecznym w dniach 23.12.2021 r. - 02.01.2022 r. W okresie przedświątecznym tj. 21-22.12.2021r. godziny pracy sekretariatu zostają zmienione, sekretariat jest czynny w godzinach od 9.00 do 17.00. W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Słuchaczy, przed przerwą świąteczną w dniach 21-22.12.2021r. wprowadzamy naukę zdalną. Szczegółowe wytyczne zostaną wysłane poprzez dziennik elektroniczny LIBRUS. Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji w dniach od 4.01-9.01.2022r. zajęcia teoretyczne będą mieć formę zdalną, natomiast zajęcia praktyczne odbywać się będą zgodnie z obowiązującym planem zajęć w szkole. Wszystkim Słuchaczom i Nauczycielom życzymy dużo zdrowia i odpoczynku w czasie przerwy świątecznej.????

Przypominamy, o obowiązku realizacji praktyki zawodowej. Ocena z praktyki zawodowej znajduje się na świadectwie szkolnym. Przed rozpoczęciem praktyki zawodowej w sekretariacie szkoły należy pobrać dzienniczek praktyk i umowę dot. praktycznej nauki zawodu. Uzupełnione dzienniczki praktyk można dostarczyć do sekretariatu szkoły przed zakończeniem nauki. Słuchacz może uzyskać zwolnienie z praktyki zawodowej, na postawie zaświadczenia od pracodawcy. Pracodawca powinien potwierdzić zakres obowiązków oraz staż pracy w zawodzie odpowiadający długości trwania nauki w szkole.

JUŻ OD 20 LISTOPADA RUSZAMY Z REKTUTACJĄ NA SEMESTR WIOSENNY. NASZA OFERTĘ MOŻESZ SPRAWDŹIĆ TUTAJ. O PRZYJĘCIU DO SZKOŁY DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

Rekrutacja na wrzesień 2021 rozpoczęta! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną. O przyjęciu do szkoły na wszystkie nasze kierunki decyduje kolejność zgłoszeń.

lata
doświadczenia
wykwalifikowanych
pracowników
kierunki
zawodowe
+6K
zadowolonych
absolwentów

NAUKA BEZ OPŁAT

BRAK EGZAMINÓW WSTĘPNYCH

WŁASNE PRACOWNIE

NAJLEPSZA KADRA

MINIMUM TEORII

MAKSIMUM PRAKTYKI

NIE WYMAGAMY MATURY

ŚWIETNA ATMOSFERA

Zajęcia prowadzimy w formie wykładów i warsztatów w tygodniu oraz w weekendy. Prowadzimy innowacyjny system zajęć praktycznych i praktyk zawodowych. Wydajemy certyfikaty w języku angielskim.

ZAPISZ SIĘ ONLINE