Aktualności

Bądź zawsze na bieżąco! Sprawdzaj nasze aktualności i kontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie.

 

krakow

𝗗𝗿𝗼𝗱𝘇𝘆 𝗔𝗯𝘀𝗼𝗹𝘄𝗲𝗻𝗰𝗶! 🎓 Dyplomy oraz certyfikaty z egzaminu zawodowego czekają już na was w sekretariacie szkoły. 𝗝𝗲𝘀𝘇𝗰𝘇𝗲 𝗿𝗮𝘇 𝗴𝗿𝗮𝘁𝘂𝗹𝘂𝗷𝗲𝗺𝘆! 💪

Słuchaczom, którzy kończą naukę w czerwcu, przypominamy o obowiązku zrealizowania praktyki zawodowej.  Dzienniczki praktyk należy donieść do sekretariatu do 10 czerwca 2023 roku. Wszystkie informacje dotyczące praktyk zawodowych znajdują się w "Strefie Słuchacza". Dodatkowo przypominamy, że w zakładce "Biuro karier" umieszczane są  oferty pracy oraz praktyk które otrzymujemy.  :)

W najbliższy weekend odpoczywamy, aby z nową energią kontynuować naukę w maju. 🌸 Od 29.04.2023r. do 03.05.2023r. sekretariat szkoły jest zamknięty.😉 Zapraszamy od czwartku (04.05.2023r.). 🙂 Udanego odpoczynku 😍🌞

❗️ Uwaga Absolwencie - wyniki z egzaminu zawodowego możesz sprawdzić w portalu zdającego pod adresem internetowym: portalzdajacego.epkz.cke.edu.pl.
W razie problemów z logowaniem, prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły.  O możliwości odbioru certyfikatów i dyplomów poinformujemy Was mailowo w najbliższym czasie.
Gratulujemy świetnych wyników 😎😍 Zdaliście zawodowo🔥 Brawo Wy❗️

Drodzy Słuchacze, informujemy, że sekretariat szkoły będzie nieczynny w okresie świątecznym w dniach 06.04.2023 r. - 11.04.2023 r. 😊🐣 Zapraszamy po świętach 🙂

Witamy ferie! Przed Wami ponad dwa tygodnie zasłużonego odpoczynku :) Napracowaliście się w tym semestrze. Teraz czas, aby zregenerować siły, naładować akumulatory!  Zajęcia rozpoczynamy od 18 lutego :) Do zobaczenia po przerwie ;) 

Słuchacze kończący naukę w czerwcu, powinni złożyć deklarację na egzamin zawodowy. Deklaracje można złożyć w sekretariacie szkoły w nieprzekraczalnym terminie do 07.02.2023r. 

Zgodnie z wytycznymi Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, nieprzystąpienie do egzaminu skutkuje nieotrzymaniem świadectwa ukończenia danego roku szkolnego.

Drodzy Słuchacze, informujemy, że sekretariat szkoły będzie nieczynny w okresie świątecznym w dniach 23.12.2022 r. - 02.01.2023 r.  W okresie przedświątecznym tj. 22.12.2022 r. godziny pracy sekretariatu zostają skrócone. Sekretariat jest czynny w godzinach od 9.00 do 17.00. Życzymy dużo zdrowia i odpoczynku w czasie przerwy świątecznej. 

Słuchaczu, kończysz szkołę w styczniu? Sprawdź swoją skrzynkę w dzienniku elektronicznym 📧 🙂 Czekają na Ciebie bardzo ważne informacje 🧐😎 Zapoznaj się z terminem egzaminu.

22
lata
doświadczenia
60
wykwalifikowanych
pracowników
33
kierunki
zawodowe
+6K
zadowolonych
absolwentów
nauka_bez_oplat

NAUKA BEZ OPŁAT

nauka_bez_oplat

BRAK EGZAMINÓW WSTĘPNYCH

nauka_bez_oplat

WŁASNE PRACOWNIE

nauka_bez_oplat

NAJLEPSZA KADRA

nauka_bez_oplat

MINIMUM TEORII

nauka_bez_oplat

MAKSIMUM PRAKTYKI

nauka_bez_oplat

NIE WYMAGAMY MATURY

nauka_bez_oplat

ŚWIETNA ATMOSFERA

Zajęcia prowadzimy w formie wykładów i warsztatów w tygodniu oraz w weekendy. Prowadzimy innowacyjny system zajęć praktycznych i praktyk zawodowych. Wydajemy certyfikaty w języku angielskim.

ZAPISZ SIĘ ONLINE