Aktualności

Bądź zawsze na bieżąco! Sprawdzaj nasze aktualności i kontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie.

krakow

W dniach 13-15.08.2021 r. sekretariat szkoły będzie nieczynny :) Zapraszamy we wtorek od 9.00 do 18.00 🙂

Słuchaczom, którzy kończą naukę w czerwcu, przypominamy o obowiązku zrealizowania praktyki zawodowej.  Dzienniczki praktyk należy donieść do sekretariatu do 10 czerwca 2022 roku. Wszystkie informacje dotyczące praktyk zawodowych znajdują się w "Strefie Słuchacza". Dodatkowo przypominamy, że w zakładce "Biuro karier" umieszczane są  oferty pracy oraz praktyk które otrzymujemy.  :)

W weekend majowy odpoczywamy, aby z nową energią kontynuować naukę przed egzaminami. Sekretariat szkoły jest zamknięty od 30.04.2022r. do 03.05.2022r. Kandydatów do szkoły i słuchaczy zapraszamy od środy - 04.05.2022r.

Drodzy Słuchacze, informujemy, że sekretariat szkoły będzie nieczynny w okresie świątecznym w dniach 14.04.2022 r. - 18.04.2021 r.  Zapraszamy po świętach  ;)

Tegorocznych Absolwentów zapraszamy od 08.04.2022r. po odbiór Dyplomów Zawodowych, Certyfikatów Kwalifikacji Zawodowej i Suplementów do Dyplomów. Dokumenty, można odbierać w sekretariacie szkoły.

Na terenie szkoły prowadzona jest zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy dla osób dotkniętych wojną. Każda pomoc jest cenna. Do sekretariatu szkoły można przynosić: Oryginalnie zapakowane lei i wyroby medyczne:

• opaski uciskowe, opatrunki, bandaże, plastry,
  • leki przeciwbólowe, przeciwzapalne, leki na przeziębienie,
  • chirurgiczne maseczki oraz rękawiczki, środki do dezynfekcji,
  • produkty żywnościowe dla chorych.
Ponadto zbierane są:
  • koce termiczne, śpiwory, maty do spania;
  • ubrania, peleryny przeciwdeszczowe;
  • środki pielęgnacyjne i higieniczne, środki myjące do ciała, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, szczotki do włosów;
  • ręczniki papierowe, ręczniki z mikrofibry;
  •  produkty żywnościowe nadające się do szybkiego przygotowania, batony energetyczne, suszone owoce, orzechy, żywność puszkowana, makarony, płatki błyskawiczne.
Solidarni z Ukrainą - razem możemy więcej.

Słuchacze kończący naukę w czerwcu, powinni złożyć deklarację na egzamin zawodowy. Deklaracje można złożyć w sekretariacie szkoły w nieprzekraczalnym terminie do 07.02.2022r.

Zgodnie z wytycznymi Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, nieprzystąpienie do egzaminu skutkuje nieotrzymaniem świadectwa ukończenia danego roku szkolnego.

lata
doświadczenia
wykwalifikowanych
pracowników
kierunki
zawodowe
+6K
zadowolonych
absolwentów

NAUKA BEZ OPŁAT

BRAK EGZAMINÓW WSTĘPNYCH

WŁASNE PRACOWNIE

NAJLEPSZA KADRA

MINIMUM TEORII

MAKSIMUM PRAKTYKI

NIE WYMAGAMY MATURY

ŚWIETNA ATMOSFERA

Zajęcia prowadzimy w formie wykładów i warsztatów w tygodniu oraz w weekendy. Prowadzimy innowacyjny system zajęć praktycznych i praktyk zawodowych. Wydajemy certyfikaty w języku angielskim.

ZAPISZ SIĘ ONLINE