Aktualności

Bądź zawsze na bieżąco! Sprawdzaj nasze aktualności i kontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie.

krakow

Drodzy Słuchacze, informujemy, że sekretariat szkoły będzie nieczynny w okresie świątecznym w dniach 23.12.2021 r. - 02.01.2022 r. W okresie przedświątecznym tj. 21-22.12.2021r. godziny pracy sekretariatu zostają zmienione, sekretariat jest czynny w godzinach od 9.00 do 17.00. W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Słuchaczy, przed przerwą świąteczną w dniach 21-22.12.2021r. wprowadzamy naukę zdalną. Szczegółowe wytyczne zostaną wysłane poprzez dziennik elektroniczny LIBRUS. Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji w dniach od 4.01-9.01.2022r. zajęcia teoretyczne będą mieć formę zdalną, natomiast zajęcia praktyczne odbywać się będą zgodnie z obowiązującym planem zajęć w szkole. Wszystkim Słuchaczom i Nauczycielom życzymy dużo zdrowia i odpoczynku w czasie przerwy świątecznej.????

Przypominamy, o obowiązku realizacji praktyki zawodowej. Ocena z praktyki zawodowej znajduje się na świadectwie szkolnym. Przed rozpoczęciem praktyki zawodowej w sekretariacie szkoły należy pobrać dzienniczek praktyk i umowę dot. praktycznej nauki zawodu. Uzupełnione dzienniczki praktyk można dostarczyć do sekretariatu szkoły przed zakończeniem nauki. Słuchacz może uzyskać zwolnienie z praktyki zawodowej, na postawie zaświadczenia od pracodawcy. Pracodawca powinien potwierdzić zakres obowiązków oraz staż pracy w zawodzie odpowiadający długości trwania nauki w szkole.

JUŻ OD 20 LISTOPADA RUSZAMY Z REKTUTACJĄ NA SEMESTR WIOSENNY. NASZA OFERTĘ MOŻESZ SPRAWDŹIĆ TUTAJ. O PRZYJĘCIU DO SZKOŁY DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

Rekrutacja na wrzesień 2021 rozpoczęta! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną. O przyjęciu do szkoły na wszystkie nasze kierunki decyduje kolejność zgłoszeń.

lata
doświadczenia
wykwalifikowanych
pracowników
kierunki
zawodowe
+6K
zadowolonych
absolwentów

NAUKA BEZ OPŁAT

BRAK EGZAMINÓW WSTĘPNYCH

WŁASNE PRACOWNIE

NAJLEPSZA KADRA

MINIMUM TEORII

MAKSIMUM PRAKTYKI

NIE WYMAGAMY MATURY

ŚWIETNA ATMOSFERA

Zajęcia prowadzimy w formie wykładów i warsztatów w tygodniu oraz w weekendy. Prowadzimy innowacyjny system zajęć praktycznych i praktyk zawodowych. Wydajemy certyfikaty w języku angielskim.

ZAPISZ SIĘ ONLINE