ZDROWIE I SPORT KIERUNKI MEDYCZNE

W odpowiedzi na wciąż utrzymującą się „ modę na zdrowie” przygotowaliśmy dla Was ofertę kierunków medycznych związanych ze zdrowiem, sportem i urodą.

Żyjemy w stresie, pośpiechu i zanieczyszczonym środowisku. By o siebie zadbać nie wystarczy już wysypianie się, picie wody czy częste spacery. To podstawa, ale nasz organizm potrzebuje znacznie więcej. Potrzebuje fachowej pomocy i opieki wykwalifikowanych specjalistów i my takich szkolimy.

Część kierunków objęta jest dofinansowaniem tak byście mogli uczyć się taniej lub nawet zupełnie za darmo. W naszej ofercie znajdziecie min.:

Kierunki bezpłatnemasaż, opiekun medyczny kosmetyka oraz bezpłatne warsztaty z kosmetyki lub masażu.

Jeżeli pod podanymi linkami nie znalazłeś wszystkiego co chciałbyś wiedzieć na temat szkoły i kierunków- skontaktuj się z naszym sekretariatem zadzwoń: +48 509 986 445 lub napisz: gloker.krakow@gmail.com

By aplikować i zarezerwować miejsce kliknij TUTAJ.

Damy Wam możliwość zdobycia wymarzonych zawodów w zaledwie rok! 
GWARANTUJEMY:

BEZPŁATNE MATERIAŁY SZKOLENIOWE
WŁASNE PRACOWNIE
SUPLEMENTY DYPLOMÓW W JĘZYKU ANGIELSKIM
MIN. 50% ZAJĘĆ PRAKTYCZNYCH
INNOWACYJNY SYSTEM PRAKTYK Z REFERENCJAMI OD PRACODAWCÓW

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA ZAREZERWUJ MIEJSCE  już dziś

Matura nie jest wymagana. Po ukończeniu roku nauki wydajemy certyfikat zawodowy z suplementem w języku angielskim, który uprawnia do podjęcia pracy w całej UE.                 

Zajęcia prowadzimy w formie wykładów i warsztatów w naszych pracowniach w kamienicach przy ul.Basztowej 4 i Szlak 32 oraz profesjonalnej sali fitness w centrum Krakowa. Zapewniamy wszystkie materiały!

Stawiamy na zajęcia praktyczne!

Liczba miejsc na wybranych kierunkach jest ograniczona. W celu wstępnej rezerwacji miejsc wystarczy wypełnienie formularza kontaktowego lub wysłanie maila na adres: gloker.krakow@gmail.com. W razie pytań zadzwoń do nas, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania 509 986 445.

Zobacz inne nasze kierunki:

LISTA KIERUNKÓW BEZPŁATNYCH

administracja   masażysta   opiekun medyczny   florystyka   kosmetyka   terapeuta zajęciowy   archiwista   asystentka stomatologiczna   higienistka stomatologiczna   BHP    asystent osoby niepełnosprawnej

W związku z dużym zainteresowaniem postaraliśmy się o nową pulę dofinansowań dlatego możemy zaoferować naukę z dużym rabatem! Przy zapisie na kierunek bezpłatny wszystkie pozostałe kierunki w promocyjnych cenach 90zł. za miesiąc nauki!

Teraz 90zł. zamiast 1140zł.: 
RACHUNKOWOŚĆ    
INFORMATYKA - kwalifikacja Programowanie

Teraz 90zł. zamiast 900zł.:

Coaching      Dekorator wnętrz        dietetyka
 
ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ DZIŚ!