SZKOŁA MEDYCZNA - KIERUNKI BEZPŁATNE I Z DOFINANSOWANIEM

• Specjalnie dla Was zdobyliśmy dofinansowanie do zawodów medycznych! Z nami możecie się uczyć zupełnie ZA DARMO  lub z dużą dopłatą! Do tego zapewniamy bezpłatnie wszystkie materiały!
  • UWAGA! Pobieramy jednorazową opłatę za legitymację - 10zł. (nieobowiązkowo) oraz 30zł. raz na pół roku za sesję egzaminacyjną - egzamin końcowy kosztuje 100zł.
  • Można się uczyć jak długo się chce - skorzystać z bezpłatnych warsztatów lub zdobyć tytuł technika!
Jeśli zawsze chcieliście nieść pomoc innym, potrzebującym i chcecie mieć dobrze płatną pracę z misją.
Interesują Was podstawy medycyny: anatomia, patologia, psychologia, pedagogika.
Chcielibyście nauczyć się języka migowego? Technik rehabilitacyjnych?
Lubicie pomagać i pracować z ludźmi?
Jeśli na większość pytań odpowiedzieliście: TAK to zapraszamy do NAS.

BEZPŁATNIE UCZYMY:

MASAŻ Z FIZJOTERAPIĄ

KOSMETYKA Z ODNOWĄ BIOLOGICZNĄ

OPIEKA NAD OSOBAMI STARSZYMI = praca na terenie Niemiec

ASYSTET OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ

OPIEKUN MEDYCZNY

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY
HIGIENISTKA I ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - nowość (program w przygotowaniu)
oraz prowadzimy BEZPŁATNE WARSZTATY Z KOMETYKI LUB MASAŻU

SPRAWDŹ też KIERUNKI Z DOFINANSOWANIEM

Przy zapisie na kierunek bezpłatny wszystkie pozostałe kierunki w promocyjnych cenach 50zł za miesiąc nauki! - pytania?
Zadzwoń: +48 509 986 445, napisz: gloker.krakow@gmail.com lub zarezerwuj miejsce.

Teraz 50zł. zamiast 780zł.:
Instruktor Odnowy Biologicznej       Fizjoterapia    Biomasaż
oraz NOWOŚĆ: BIO dietetyka

Mamy też inne kierunki bez opłat - SPRAWDŹ m.in. INFORMATYK / PROGRAMISTA, KSIĘGOWOŚĆ, FLORYSTYKA...

ZAREZERWUJ MIEJSCE - WYŚLEMY MAIL ZE WSZYSTKIMI INFORMACJAMI!

Długość nauki zależy od Ciebie!
Możesz się uczyć pół roku (lub krócej), 1rok lub 2lata, w zależności od tego jakie kwalifikacje chcesz zdobyć.
  • Mamy innowacyjny system praktyk zawodowych z referencjami od pracodawców po ukończeniu szkoły masz już potwierdzenie zdobytego doświadczenia zawodowego
  • Dysponujemy świetnie wyposażonymi pracowniami
  • Matura nie jest wymagana. Po ukończeniu roku nauki wydajemy certyfikat zawodowy z suplementem w języku angielskim, który uprawnia do podjęcia pracy w całej UE. Po ukończeniu dwóch lat wydajemy Państwowy Dyplom z tytułem technika wybranej specjalności.
  • Stawiamy na zajęcia praktyczne!
  • Zapewniamy bezpłatnie wszystkie materiały do prowadzenia zajęć!

Połącz pasję z przyszłą pracą. Dajemy możliwość zdobycia wymarzonych zawodów w zaledwie rok!

Zajęcia w systemie dziennym, wieczorowym i zaocznym- dają możliwość, kontynuowania kilku kierunków jednocześnie, lub uzupełnienia wykształcenia nawet w trakcie dziennych studiów.
Jesteśmy, by Ci w tym wszystkim pomóc.
Dołącz do NAS!

Zajęcia prowadzimy w formie wykładów i warsztatów w naszych pracowniach w kamienicach przy ul.Basztowej 4, ul.Szlak 30 i Szlak 32 w centrum Krakowa. Zajęcia są prowadzone w systemie dziennym, wieczorowym i zaocznym (sob.-niedz. co dwa tygodnie).

Współpracujemy ze Szpitalem Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie oraz Domem Pomocy Społecznej im. Ludwika i Anny Helclów w Krakowie.

Liczba miejsc na wybranych kierunkach jest ograniczona. W celu wstępnej rezerwacji miejsc wystarczy wypełnienie formularza kontaktowego lub wysłanie maila na adres: gloker.krakow@gmail.com lub rezerwacja telefoniczna 509 986 445

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA
Pytania?
Zadzwoń: +48 509 986 445, napisz: gloker.krakow@gmail.com lub zarezerwuj miejsce, a my wyślemy mail ze wszystkimi informacjami.

Nauczymy Was wszystkiego! Praktyki to nasze oczko w głowie. Wydajemy certyfikaty i ich angielskie suplementy.
Zajęcia prowadzimy z wykwalifikowaną kadrą w centrum Krakowa i zaprzyjaźnionych ośrodkach medycznych.
sięgaj po marzenia ZAREZERWUJ MIEJSCE LUB ZADZWOŃ 509 986 445