Emblem
Szkoły z uprawnieniami szkół publicznych

RACHUNKOWOŚĆ BEZPŁATNIE OSTATNI SEMESTR

Z NAMI UCZYSZ SIĘ BEZPŁATNIE - TO JUŻ OSTATNI SEMESTR Z DOFINANSOWANIEM!
 
Zgodnie z nowym Rozporządzeniem Ministra Edukacji z dnia 19 lutego 2019r. w sprawie ogólnych celów i zadań kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego oraz klasyfikacji zawodów szkolnictwa branżowego - Dz.U. z dnia 19.02.2019, poz. 316  RACHUNKOWOŚĆ nie będzie dofinansowana od września 2019r.
 
ZAJĘCIA JUŻ SIĘ ROZPOCZĘŁY, ALE POSTANOWILIŚMY DAĆ WAM JESZCZE SZANSĘ NA BEZPŁATNĄ NAUKĘ - DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ - SZYBKO REZERWUJCIE MIEJSCA!

Mamy dwa systemy:

zaoczny - zajęcia w soboty i niedziele co dwa tygodnie (pierwsze zajęcia odbyły się 23-24 lutego, ale wciąż można się zapisać do grupy)
dzienny - zajęcia 3 raz w tygodniu (pierwsze odbyły 27 lutego, ale wciąż można się zapisać do grupy).
pytania? Zadzwoń+48 509 986 445napiszgloker.krakow@gmail.com lub zarezerwuj miejsce
 
DWA ZAWODY W 1 ROK:
 
TECHNIK RACHUNKOWOŚCI 
To dwie kwalifikacje - ale już pierwsza - ta po roku nauki - uprawnia Cię do podjęcia pracy lub założenia własnego biura księgowego! (po zdaniu egzaminu uzyskujesz państwowy dyplom poświadczający kwalifikacje zawodowe).
Jak księgowość to i kadry, dlatego dla ambitnych mamy ogromną zniżkę na kurs KSIĘGOWOŚĆ I KADRY - SPECJALISTA DS.HR - opłata za semestr wynosi 300zł. Zapisując się na oba kierunki jednocześnie nie tylko oszczędzasz, ale zyskujesz dwie specjalizacje znacznie zwiększając swoje szanse na rynku pracy!
 
DLACZEGO GLOKER?

Bo na dzisiejszym rynku pracy liczy się to JAK DUŻO POTRAFISZ. 

Kładziemy nacisk na praktyki, tak byś po ukończeniu kierunku był NAJBARDZIEJ POŻĄDANYM PRACOWNIKIEM na rynku pracy. 
BO DECYZJĄ MINISTRA TO JUŻ OSTATNI SEMESTR Z NAUKĄ BEZ OPŁAT!
 • Mamy innowacyjny system praktyk zawodowych z referencjami od pracodawców po ukończeniu szkoły masz już potwierdzenie zdobytego doświadczenia zawodowego
 • Dysponujemy świetnie wyposażonymi pracowniami w samym centrum Krakowa
 • nasz internet hula z prędkością światła ;)
 • Matura nie jest wymagana. Po ukończeniu roku nauki wydajemy certyfikat zawodowy z suplementem w języku angielskim, który uprawnia do podjęcia pracy w całej UE. Po ukończeniu dwóch lat wydajemy Państwowy Dyplom z tytułem technika wybranej specjalności.
 • Stawiamy na zajęcia praktyczne! 
 • Zapewniamy bezpłatnie wszystkie materiały do prowadzenia zajęć! 

  Zajęcia prowadzimy w formie wykładów i warsztatów w naszych pracowniach w kamienicach przy ul.Szlak 30 i Szlak 32 w centrum Krakowa. 

  Liczba miejsc na wybranych kierunkach jest ograniczona. W celu wstępnej rezerwacji miejsc wystarczy wypełnienie formularza kontaktowego lub wysłanie maila na adres: gloker.krakow@gmail.com

 • LISTA KIERUNKÓW BEZPŁATNYCH

MASAŻ Z FIZJOTERAPIĄ    FLORYSTYKA    opiekun w DPS          KOSMETYKA Z ODNOWĄ BIOLOGICZNĄ      BHP            asystent osoby niepełnosprawnej         Opiekun medyczny  TERAPIA ZAJĘCIOWA   administracja      
bezpłatne warsztaty z kosmetyki lub masażu
 oraz NOWOŚĆ: 
higienistka i asystentka stomatologiczna 

SPRAWDŹ TEŻ KIERUNKI Z DOFINANSOWANIEM

Wysokość dofinansowania jest zależna od wybranego kierunku. Wszystkie materiały do zajęć praktycznych zapewniamy bezpłatnie.

Teraz 90zł. zamiast 900zł.: 
grafika i multimedia     kucharz     cukiernik     grafika i poligrafia cyfrowa      rachunkowość       informatyka      fotograf       fryzjer           instruktor fitness         architekt krajobrazu oraz specjalista SEM

Teraz 90zł. zamiast 780zł.:

Coaching      Dekorator wnętrz    Instruktor Odnowy Biologicznej      Fizjoterapia   Biomasaż  
 
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA  -      ZAREZERWUJ MIEJSCE LUB ZADZWOŃ 509 986 445

Zajęcia prowadzimy w formie wykładów i warsztatów w naszych pracowniach w kamienicach przy ul. Basztowej 4 w centrum Krakowa. Zajęcia są prowadzone w systemie dziennym, wieczorowym i zaocznym (sob.-niedz. co dwa tygodnie).

Liczba miejsc na wybranych kierunkach jest ograniczona. W celu wstępnej rezerwacji miejsc wystarczy wypełnienie formularza kontaktowego lub wysłanie maila na adres: gloker.krakow@gmail.com

 

 LICZBA MIEJSC OGRANICZONA  -      ZAREZERWUJ MIEJSCE LUB ZADZWOŃ 509 986 445