NOWA PULA DOFINANSOWAŃ - INFORMATYKA BEZ OPŁAT!

Z NAMI UCZYSZ SIĘ BEZPŁATNIE
Ruszyła nowa pula dofinansowań. Uczymy zawodów, które dają największe szanse zatrudnienia i zapewniają najlepsze wynagrodzenie. Nasze kierunki są dofinansowane w różnym stopniu, ale część z nich jest całkowicie bezpłatna m.in. TECHNIK INFORMATYK .

DWA ZAWODY W DWA LATA
Pierwsza kwalifikacja na tym kierunku to montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryfryjnych i sieci. 
Druga kwalifikacja daje uprawnienia do programowania, tworzenia i administrowania stronami internetowymi i bazami danych.
SPRAWDŹ TEŻ KIERUNKI Z DOFINANSOWANIEM

Teraz 50zł. zamiast 900zł.
: 

grafika i multimedia     kucharz     cukiernik     grafika i poligrafia cyfrowa      fotograf         fryzjer           instruktor fitness         architekt krajobrazu oraz NOWOŚĆ: specjalista SEM

Teraz 50zł. zamiast 780
zł.:

Coaching      Dekorator wnętrz    home staging      Instruktor Odnowy Biologicznej       Fizjoterapia Biomasaż  

 

Na dzisiejszym rynku pracy liczy się to JAK DUŻO POTRAFISZ.
Stawiamy na zawody przyszłości i kładziemy nacisk na praktyki, tak byś po ukończeniu kierunku był NAJBARDZIEJ POŻĄDANYM PRACOWNIKIEM na rynku pracy. 
Zajęcia w systemie dziennym, wieczorowym i zaocznym- dają możliwość, kontynuowania kilku kierunków jednocześnie, lub uzupełnienia wykształcenia nawet w trakcie dziennych studiów.
Jesteśmy, by Ci w tym wszystkim pomóc.
Dołącz do NAS!
  • Mamy innowacyjny system praktyk zawodowych z referencjami od pracodawców po ukończeniu szkoły masz już potwierdzenie zdobytego doświadczenia zawodowego
  • Dysponujemy świetnie wyposażonymi pracowniami 
  • Matura nie jest wymagana. Po ukończeniu roku nauki wydajemy certyfikat zawodowy z suplementem w języku angielskim, który uprawnia do podjęcia pracy w całej UE. Po ukończeniu dwóch lat wydajemy Państwowy Dyplom z tytułem technika wybranej specjalności.
  • Stawiamy na zajęcia praktyczne! 
  • Zapewniamy bezpłatnie wszystkie materiały do prowadzenia zajęć! 

LISTA KIERUNKÓW BEZPŁATNYCH

 administracja       rachunkowość       informatyka       florystyka    opiekun w DPS     archiwista      kosmetyka      BHP            asystent osoby niepełnosprawnej      masażysta      certyfikowana księgowa    
bezpłatne warsztaty z kosmetyki lub masażu
 oraz NOWOŚĆ: Opiekun medyczny

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA  -      ZAREZERWUJ MIEJSCE LUB ZADZWOŃ 509 986 445

Zajęcia prowadzimy w formie wykładów i warsztatów w naszych pracowniach w kamienicach przy ul.Szlak 30 i Szlak 32 w centrum Krakowa. Zajęcia są prowadzone w systemie dziennym, wieczorowym i zaocznym (sob.-niedz. co dwa tygodnie).

Liczba miejsc na wybranych kierunkach jest ograniczona. W celu wstępnej rezerwacji miejsc wystarczy wypełnienie formularza kontaktowego lub wysłanie maila na adres: gloker.krakow@gmail.com