NAUKA MASAŻU BEZ OPŁAT

POŁĄCZ SWOJĄ PASJĘ Z PRZYSZŁĄ PRACĄ! UCZ SIĘ BEZPŁATNIE!                                          
TECHNIK MASAŻYSTA z fizjoterpią to nie tylko fajny i ciekawy kierunek, to też dobra inwestycja na przyszłość. Marzy Wam się własny gabinet, własna mała firma, chcecie pracować w najlepszych kurortach i ośrodkach SPA? 
 
A może chcecie tylko pochodzić na bezpłatne warsztaty i dowiedzieć się jak prawidłowo wykonywać masaż? U nas to możliwe! 

Nastała moda na zdrowe życie, z czego się bardzo cieszymy i wychodząc temu na przeciw stworzyliśmy dla Was kilka interesujących pakietów edukacyjnych, udoskonaliliśmy system praktyk zawodowych i postaraliśmy się o 100% dofinansowania dla kierunków związanych ze zdrowiem i urodą czyli u nas możecie się uczyć bez opłat!  

  • Mamy innowacyjny system praktyk zawodowych z referencjami od pracodawców po ukończeniu szkoły masz już potwierdzenie zdobytego doświadczenia zawodowego
  • Po ukończeniu roku nauki wydajemy certyfikat zawodowy z suplementem w języku angielskim, który uprawnia do podjęcia pracy w całej UE. Po ukończeniu dwóch lat  wydajemy Państwowy Dyplom z tytułem technika wybranej specjalności.

  • Dysponujemy świetnie wyposażonymi pracowniami 
  • Matura nie jest wymagana. 
  • Stawiamy na zajęcia praktyczne! 
  • Zapewniamy bezpłatnie wszystkie materiały do prowadzenia zajęć! 
ZAREZERWUJ MIEJSCE - WYŚLEMY MAIL ZE WSZYSTKIMI INFORMACJAMI!   
Długość nauki zależy od Ciebie! W Glokerze możesz się uczyć pół roku (lub krócej), rok lub dwa lata, w zależności od tego jakie kwalifikacje chcesz zobyć - o szczegóły dopytaj w sekretariacie.
   
Zajęcia prowadzimy w formie wykładów i warsztatów w naszych pracowniach w kamienicach przy ul.Szlak 30 i Szlak 32 w centrum Krakowa. 
Stawiamy na zajęcia praktyczne!

Liczba miejsc na wybranych kierunkach jest ograniczona. W celu wstępnej rezerwacji miejsc wystarczy wypełnienie formularza kontaktowego lub wysłanie maila na adres: gloker.krakow@gmail.com. W razie pytań zadzwoń do nas, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania 509 986 445.

Z NAMI UCZYSZ SIĘ BEZPŁATNIE
Od 01.01.2018r. ruszyła nowa pula dofinansowań. Uczymy zawodów, które dają największe szanse zatrudnienia i zapewniają najlepsze wynagrodzenie. Nasze kierunki są dofinansowane w różnym stopniu, ale znaczna część z nich jest całkowicie bezpłatna m.in.: 
SPRAWDŹ też KIERUNKI Z DOFINANSOWANIEM 

Przy zapisie na kierunek bezpłatny wszystkie pozostałe kierunki w promocyjnych cenach 50zł za miesiąc nauki! - pytania? 
Zadzwoń: +48 509 986 445, napisz: gloker.krakow@gmail.com lub zarezerwuj miejsce.

Teraz 50zł. zamiast 900zł.: 
grafika i multimedia     kucharz     cukiernik     grafika i poligrafia cyfrowa      fotograf         fryzjer           instruktor fitness         architekt krajobrazu oraz NOWOŚĆ: specjalista SEM

Teraz 50zł. zamiast 780zł.:

Coaching      Dekorator wnętrz    home staging      Instruktor Odnowy Biologicznej       Fizjoterapia Biomasaż