KUCHARZ I CUKIERNIK - ZAWÓD Z PRZYSZŁOŚCIĄ

Nasza szkoła pomoże Ci w zdobyciu wiedzy i umiejętności, pracujemy w profesjonalnej kuchni, pomożemy w praktykach, a tym najlepszym w zdobyciu pracy. Zdobyliśmy też dofinansowanie, żeby Ci którzy dopiero zaczynają też mieli szanse na zdobycie zawodu! Czesne u nas wynosi 90 zł. m-c.

 Liczba miejsc na wybranych kierunkach jest ograniczona. W celu wstępnej rezerwacji miejsc wystarczy wypełnienie formularza kontaktowego lub wysłanie maila na adres: gloker.krakow@gmail.com 

 pytania? Zadzwoń 509 986 445

 Jeśli marzysz o byciu profesjonalnym szefem kuchni, o własnej szkole gotowania, o własnej restauracji, o gwiazdkach Micheline to zapraszamy na kierunek KUCHARZ. Najlepsi szefowie kuchni też kiedyś zaczynali. Jedni w szkołach, inni po prostu rzuceni na głęboka wodę, musieli zapłacić frycowe u innych wielkich szefów kuchni, na zmywakach lub jako chłopcy na posyłki. Początki zazwyczaj były trudne, ale wiesz co? Wszyscy jak jeden mąż powtarzają do dziś: WARTO.

Jeśli wolisz tworzyć „na słodko”, czeka na Ciebie kierunek CUKIERNIKNie obiecujemy, że zawsze będzie czekoladowo i przyjemnie, ale obiecujemy, że nasza szkołę skończysz jako wykwalifikowany cukiernik, a Twoje słodkie dzieła, zadziwią niejedno podniebienie. 

Jeśli więc o tym właśnie marzysz, pierś do przodu, fartuch w dłoń. Czekamy na Ciebie w naszej SZKOLE KULINARNEJ.

Pytania? zadzwoń: +48 509 986 445 lub napisz: gloker.krakow@gmail.com

By aplikować i zarezerwować miejsce kliknij TUTAJ

Damy Wam możliwość zdobycia wymarzonych zawodów w zaledwie rok! 
GWARANTUJEMY:

BEZPŁATNE MATERIAŁY SZKOLENIOWE
WŁASNE PRACOWNIE
SUPLEMENTY DYPLOMÓW W JĘZYKU ANGIELSKIM
MIN. 50% ZAJĘĆ PRAKTYCZNYCH
INNOWACYJNY SYSTEM PRAKTYK Z REFERENCJAMI OD PRACODAWCÓW

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA ZAREZERWUJ MIEJSCE  JUŻ DZIŚ  

Matura nie jest wymagana. Po ukończeniu roku nauki wydajemy certyfikat zawodowy z suplementem w języku angielskim, który uprawnia do podjęcia pracy w całej UE.                 

Zapewniamy wszystkie materiały!

Stawiamy na zajęcia praktyczne!

Liczba miejsc na wybranych kierunkach jest ograniczona. W celu wstępnej rezerwacji miejsc wystarczy wypełnienie formularza kontaktowego lub wysłanie maila na adres: gloker.krakow@gmail.com. W razie pytań zadzwoń do nas, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania 509 986 445.

Zobacz inne nasze kierunki:
LISTA KIERUNKÓW BEZPŁATNYCH

administracja   masażysta   opiekun medyczny   florystyka   kosmetyka   terapeuta zajęciowy   archiwista   asystentka stomatologiczna   higienistka stomatologiczna   BHP  asystent osoby niepełnosprawnej

W związku z dużym zainteresowaniem postaraliśmy się o nową pulę dofinansowań dlatego możemy zaoferować naukę z dużym rabatem! Przy zapisie na kierunek bezpłatny wszystkie pozostałe kierunki w promocyjnych cenach 90zł. za miesiąc nauki!

Teraz 90zł. zamiast 1140zł.: 
RACHUNKOWOŚĆ    
INFORMATYKA - kwalifikacja Programowanie

Teraz 90zł. zamiast 900zł.:

Coaching      Dekorator wnętrz        dietetyka
 

ZAREZERWUJ MIEJSCE