KUCHARZ I CUKIERNIK - ZAWÓD Z PRZYSZŁOŚCIĄ

Długość nauki zależy od Ciebie! Możesz się uczyć pół roku (lub krócej), 1rok lub 2lata, w zależności od tego jakie kwalifikacje chcesz zdobyć.

Nasza szkoła pomoże Ci w zdobyciu wiedzy i umiejętności, pracujemy w profesjonalnej kuchni, pomożemy w praktykach, a tym najlepszym w zdobyciu pracy. Zdobyliśmy też dofinansowanie, żeby Ci którzy dopiero zaczynają też mieli szanse na zdobycie zawodu! Czesne u nas wynosi 50zł. m-c.

 Liczba miejsc na wybranych kierunkach jest ograniczona. W celu wstępnej rezerwacji miejsc wystarczy wypełnienie formularza kontaktowego lub wysłanie maila na adres: gloker.krakow@gmail.com 

 pytania? Zadzwoń 509 986 445

  Jeśli marzysz o byciu profesjonalnym szefem kuchni, o własnej szkole gotowania, o własnej restauracji, o gwiazdkach Micheline to zapraszamy na kierunek KUCHARZ. Najlepsi szefowie kuchni też kiedyś zaczynali. Jedni w szkołach, inni po prostu rzuceni na głęboka wodę, musieli zapłacić frycowe u innych wielkich szefów kuchni, na zmywakach lub jako chłopcy na posyłki. Początki zazwyczaj były trudne, ale wiesz co? Wszyscy jak jeden mąż powtarzają do dziś: WARTO.

Jeśli wolisz tworzyć „na słodko”, czeka na Ciebie kierunek CUKIERNIKNie obiecujemy, że zawsze będzie czekoladowo i przyjemnie, ale obiecujemy, że nasza szkołę skończysz jako wykwalifikowany cukiernik, a Twoje słodkie dzieła, zadziwią niejedno podniebienie. 

Jeśli więc o tym właśnie marzysz, pierś do przodu, fartuch w dłoń. Czekamy na Ciebie w naszej SZKOLE KULINARNEJ.

Pytania? zadzwoń: +48 509 986 445 lub napisz: gloker.krakow@gmail.com

By aplikować i zarezerwować miejsce kliknij TUTAJ

Damy Wam możliwość zdobycia wymarzonych zawodów w zaledwie rok! 
GWARANTUJEMY:

BEZPŁATNE MATERIAŁY SZKOLENIOWE
WŁASNE PRACOWNIE
SUPLEMENTY DYPLOMÓW W JĘZYKU ANGIELSKIM
MIN. 50% ZAJĘĆ PRAKTYCZNYCH
INNOWACYJNY SYSTEM PRAKTYK Z REFERENCJAMI OD PRACODAWCÓW

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA ZAREZERWUJ MIEJSCE  JUŻ DZIŚ  

Matura nie jest wymagana. Po ukończeniu roku nauki wydajemy certyfikat zawodowy z suplementem w języku angielskim, który uprawnia do podjęcia pracy w całej UE.                 

Zajęcia prowadzimy w formie wykładów i warsztatów w naszych pracowniach w kamienicach przy ul.Szlak 30 i Szlak 32 oraz profesjonalnej sali fitness w centrum Krakowa. Zapewniamy wszystkie materiały!

Stawiamy na zajęcia praktyczne!

Liczba miejsc na wybranych kierunkach jest ograniczona. W celu wstępnej rezerwacji miejsc wystarczy wypełnienie formularza kontaktowego lub wysłanie maila na adres: gloker.krakow@gmail.com. W razie pytań zadzwoń do nas, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania 509 986 445.

Zobacz inne nasze kierunki:
LISTA KIERUNKÓW BEZPŁATNYCH
administracja       rachunkowość       informatyka       florystyka    opiekun w DPS     archiwista      kosmetyka       BHP            asystent osoby niepełnosprawnej      masażysta      certyfikowana księgowa    
bezpłatne warsztaty z kosmetyki lub masażu
 oraz NOWOŚĆ   Terapia zajęciowa    i  Opiekun medyczny

W związku z dużym zainteresowaniem postaraliśmy się o nową pulę dofinansowań dlatego możemy zaoferować naukę z dużym rabatem! Przy zapisie na kierunek bezpłatny wszystkie pozostałe kierunki w promocyjnych cenach 50zł za miesiąc nauki!

Teraz 50zł. zamiast 900zł.
:

grafika i multimedia     kucharz     cukiernik     grafika i poligrafia cyfrowa      fotograf         fryzjer           instruktor fitness         architekt krajobrazu oraz NOWOŚĆ:specjalista SEM

Teraz 50zł. zamiast 780
zł.:

Coaching      Dekorator wnętrz    home staging      Instruktor Odnowy Biologicznej       Fizjoterapia Biomasaż     Księgowość i kadry       Pracownik biurowy     Marketing i dziennikarstwo internetowe
oraz NOWOŚĆ: Dietetyka naturalna
  1. ZAREZERWUJ MIEJSCE