INFORMATYKA BEZ OPŁAT GRAFIKA I SEM Z DOFINANSOWANIEM

Teraz informatykę w Gloker studiować możesz za darmo. Długość nauki zależy od Ciebie! Po 3 semestrach otrzymasz certyfikat potwierdzający kwalifikacje zawodowe, dodasz jeszcze pół roku i do swojego CV dołączysz państwowy dyplom z tytułem Technik informatyk i będziesz programistą - sprawdź program

 Liczba miejsc na wybranych kierunkach jest ograniczona. W celu wstępnej rezerwacji miejsc wystarczy wypełnienie formularza kontaktowego lub wysłanie maila na adres: gloker.krakow@gmail.com

 

GRAFIKA i nasza NOWOŚĆ: specjalista SEM są dofinansowane - czesne wynosi 50zł miesięcznie! Mamy dwa kierunki graficzne: grafika i multimedia oraz grafika i poligrafia.

Pytania? zadzwoń: +48 509 986 445 lub napisz: gloker.krakow@gmail.com

By aplikować i zarezerwować miejsce kliknij TUTAJ.

 Branża IT to zawodowa  „studnia bez dna”, nasze potrzeby tylko rosną. Szukamy nowych technologicznych rozwiązań, aplikacji, programów. Potrzebujemy udogodnień, potrzebujemy ludzi, którzy je dla nas stworzą.

Za pozornie bezsensownym słupkiem liczb i znaków zawsze kryje się jakaś funkcja, działanie, dzieło. INFORMATYKA to tworzenie. Stron, sieci, aplikacji, to wiedza na temat montażu i eksploatacji komputerów.

GRAFIKA to kreacja do potęgi. Wymaga nie tylko wiedzy z zakresu programowania, ale i talentu i wyobraźni w tym, przestrzennej. Żadna strona internetowa i aplikacja nie powstanie bez projektu GRAFICZNEGO i jego „osadzenia” w sieci. GRAFICY projektują wygląd strony, INFORMANTYCY programują ją tak, by sprawnie działała.

Ikonkę Instagrama, Facebooka, logo McDonalda, czy Coca-Coli- ktoś kiedyś zaprojektował, dziś zna je cały świat. Może kolejna taka ikona lub logo będzie Twojego autorstwa?

 

Damy Wam możliwość zdobycia wymarzonych zawodów w zaledwie rok! 

GWARANTUJEMY:

BEZPŁATNE MATERIAŁY SZKOLENIOWE
WŁASNE PRACOWNIE
SUPLEMENTY DYPLOMÓW W JĘZYKU ANGIELSKIM
MIN. 70% ZAJĘĆ PRAKTYCZNYCH
INNOWACYJNY SYSTEM PRAKTYK Z REFERENCJAMI OD PRACODAWCÓW

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA ZAREZERWUJ MIEJSCE  JUŻ DZIŚ

Matura nie jest wymagana. Po ukończeniu roku nauki wydajemy certyfikat zawodowy z suplementem w języku angielskim, który uprawnia do podjęcia pracy w całej UE.                 

Zajęcia prowadzimy w formie wykładów i warsztatów w naszych pracowniach w kamienicach przy ul.Szlak 30 i Szlak 32 oraz profesjonalnej sali fitness w centrum Krakowa. Zapewniamy wszystkie materiały!

Stawiamy na zajęcia praktyczne!

 

 Z NAMI UCZYSZ SIĘ BEZPŁATNIE

 Od 01.01.2018r. ruszyła nowa pula dofinansowań. Uczymy zawodów, które dają największe szanse zatrudnienia i zapewniają najlepsze wynagrodzenie. Nasze kierunki są dofinansowane w różnym stopniu, ale znaczna część z nich jest całkowicie bezpłatna m.in.: 

INFORMATYKA
KOSMETYKA
FLORYSTYKA
MASAŻ Z FIZJOTERAPIĄ 
BHP
ADMINISTRACJA
RACHUNKOWOŚĆ
ARCHIWISTA
CERTYFIKOWANA KSIĘGOWA
OPIEKA NAD OSOBAMI STARSZYMI = praca na terenie Niemiec
OPIEKUN MEDYCZNY
TERAPEUTA ZAJĘCIOWY
oraz BEZPŁATNE WARSZTATY Z KOMETYKI LUB MASAŻU

SPRAWDŹ też KIERUNKI Z DOFINANSOWANIEM 

Przy zapisie na kierunek bezpłatny wszystkie pozostałe kierunki w promocyjnych cenach 50zł za miesiąc nauki! - pytania? 
Zadzwoń: +48 509 986 445, napisz: gloker.krakow@gmail.com lub zarezerwuj miejsce.

Teraz 50zł. zamiast 900zł.: 
grafika i multimedia     kucharz     cukiernik     grafika i poligrafia cyfrowa      fotograf         fryzjer           instruktor fitness         architekt krajobrazu oraz NOWOŚĆ: specjalista SEM

Teraz 50zł. zamiast 780zł.:

Coaching      Dekorator wnętrz    home staging      Instruktor Odnowy Biologicznej       Fizjoterapia Biomasaż  

 

ZAREZERWUJ MIEJSCE - WYŚLEMY MAIL ZE WSZYSTKIMI INFORMACJAMI!  

Liczba miejsc na wybranych kierunkach jest ograniczona. W celu wstępnej rezerwacji miejsc wystarczy wypełnienie formularza kontaktowego lub wysłanie maila na adres: gloker.krakow@gmail.com. W razie pytań zadzwoń do nas, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania 509 986 445.

ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ DZIŚ!