GLOKER - KIERUNKI ARTYSTYCZNE

Masz duszę artysty? Lubisz ładne rzeczy? Chciałbyś upiększać świat? 

Możesz to robić dekorując wnętrza, układając kwiaty, stylizując fryzury czy robiąc piękne makijaże. Chcesz móc uchwycić to, co Cię zachwyca w innych ludziach, miejscach, naturze? Zostań FOTOGRAFEM.

KIERUNKI ARTYSTYCZNE w Gloker z dofinansowaniem czesne 50zł. miesięcznie! Nasza oferta edukacyjna jest wciąż aktualizowana. Śledzimy tendencje na rynku pracy, obserwujemy trendy, pozyskujemy dla Ciebie wykwalifikowaną kadrę i zdobywamy dofinansowanie tak żeby czesne było skrojone na każdą kieszeń.

ZAREZERWUJ 

Twoim zadaniem jest jedynie, zarezerwować miejsce, aplikować na wybrany kierunek i rozwijając swoje pasje udowodnić nam, że naprawdę chcesz to robić.

Chcesz się uczyć z nami? Odwagi! Spełnianie marzeń jest prostsze niż myślisz.

Pytania? zadzwoń: +48 509 986 445 lub napisz: gloker.krakow@gmail.com

By aplikować i zarezerwować miejsce kliknij TUTAJ.

Damy Wam możliwość zdobycia wymarzonych zawodów w zaledwie rok! 
GWARANTUJEMY:

BEZPŁATNE MATERIAŁY SZKOLENIOWE
WŁASNE PRACOWNIE
SUPLEMENTY DYPLOMÓW W JĘZYKU ANGIELSKIM
MIN. 50% ZAJĘĆ PRAKTYCZNYCH
INNOWACYJNY SYSTEM PRAKTYK Z REFERENCJAMI OD PRACODAWCÓW

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA ZAREZERWUJ MIEJSCE  JUŻ DZIŚ

Matura nie jest wymagana. Po ukończeniu roku nauki wydajemy certyfikat zawodowy z suplementem w języku angielskim, który uprawnia do podjęcia pracy w całej UE.                

Zajęcia prowadzimy w formie wykładów i warsztatów w naszych pracowniach w kamienicach przy ul.Szlak 30 i Szlak 32 oraz profesjonalnej sali fitness w centrum Krakowa. Zapewniamy wszystkie materiały!

Stawiamy na zajęcia praktyczne!

Liczba miejsc na wybranych kierunkach jest ograniczona. W celu wstępnej rezerwacji miejsc wystarczy wypełnienie formularza kontaktowego lub wysłanie maila na adres: gloker.krakow@gmail.com. W razie pytań zadzwoń do nas, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania 509 986 445.

Zobacz inne nasze kierunki:
LISTA KIERUNKÓW BEZPŁATNYCH
administracja       rachunkowość       informatyka       florystyka    opiekun w DPS     archiwista      kosmetyka       BHP            asystent osoby niepełnosprawnej      masażysta z fizjoterapią      certyfikowana księgowa    
bezpłatne warsztaty z kosmetyki lub masażu
 oraz NOWOŚĆ: Opiekun medyczny

W związku z dużym zainteresowaniem postaraliśmy się o nową pulę dofinansowań dlatego możemy zaoferować naukę z dużym rabatem! Przy zapisie na kierunek bezpłatny wszystkie pozostałe kierunki w promocyjnych cenach 50zł za miesiąc nauki!

Teraz 50zł. zamiast 900zł.
:
grafika i multimedia     kucharz     cukiernik     grafika i poligrafia cyfrowa      fotograf         fryzjer           instruktor fitness         architekt krajobrazu oraz NOWOŚĆ:specjalista SEM

Teraz 50zł. zamiast 780zł.:

Coaching      Dekorator wnętrz    home staging      Instruktor Odnowy Biologicznej       Fizjoterapia Biomasaż    Terapia zajęciowa       Księgowość i kadry       Pracownik biurowy     Marketing i dziennikarstwo internetowe
oraz NOWOŚĆ: Dietetyka naturalna
ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ DZIŚ!