GLOKER - KIERUNKI ARTYSTYCZNE

Masz duszę artysty? Lubisz ładne rzeczy? Chciałbyś upiększać świat? 

Możesz to robić dekorując wnętrza, układając kwiaty, stylizując fryzury czy robiąc piękne makijaże. Chcesz móc uchwycić to, co Cię zachwyca w innych ludziach, miejscach, naturze? Zostań FOTOGRAFEM.

KIERUNKI ARTYSTYCZNE w Gloker z dofinansowaniem czesne 90zł. miesięcznie! Nasza oferta edukacyjna jest wciąż aktualizowana. Śledzimy tendencje na rynku pracy, obserwujemy trendy, pozyskujemy dla Ciebie wykwalifikowaną kadrę i zdobywamy dofinansowanie tak żeby czesne było skrojone na każdą kieszeń.

ZAREZERWUJ 

Twoim zadaniem jest jedynie, zarezerwować miejsce, aplikować na wybrany kierunek i rozwijając swoje pasje udowodnić nam, że naprawdę chcesz to robić.

Chcesz się uczyć z nami? Odwagi! Spełnianie marzeń jest prostsze niż myślisz.

Pytania? zadzwoń: +48 509 986 445 lub napisz: gloker.krakow@gmail.com

By aplikować i zarezerwować miejsce kliknij TUTAJ.

Damy Wam możliwość zdobycia wymarzonych zawodów w zaledwie rok! 
GWARANTUJEMY:

BEZPŁATNE MATERIAŁY SZKOLENIOWE
WŁASNE PRACOWNIE
SUPLEMENTY DYPLOMÓW W JĘZYKU ANGIELSKIM
MIN. 50% ZAJĘĆ PRAKTYCZNYCH
INNOWACYJNY SYSTEM PRAKTYK Z REFERENCJAMI OD PRACODAWCÓW

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA ZAREZERWUJ MIEJSCE  JUŻ DZIŚ

Matura nie jest wymagana. Po ukończeniu roku nauki wydajemy certyfikat zawodowy z suplementem w języku angielskim, który uprawnia do podjęcia pracy w całej UE.                

Zajęcia prowadzimy w formie wykładów i warsztatów w naszych pracowniach w kamienicach przy ul.Basztowej 4 i Szlak 32. Zapewniamy wszystkie materiały!

Stawiamy na zajęcia praktyczne!

Liczba miejsc na wybranych kierunkach jest ograniczona. W celu wstępnej rezerwacji miejsc wystarczy wypełnienie formularza kontaktowego lub wysłanie maila na adres: gloker.krakow@gmail.com. W razie pytań zadzwoń do nas, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania 509 986 445.

Zobacz inne nasze kierunki:
LISTA KIERUNKÓW BEZPŁATNYCH

administracja   masażysta   opiekun medyczny   florystyka   kosmetyka   terapeuta zajęciowy   asystentka stomatologiczna   higienistka stomatologiczna   BHP    asystent osoby niepełnosprawnej

W związku z dużym zainteresowaniem postaraliśmy się o nową pulę dofinansowań dlatego możemy zaoferować naukę z dużym rabatem! Przy zapisie na kierunek bezpłatny wszystkie pozostałe kierunki w promocyjnych cenach 90zł za miesiąc nauki!

Teraz 90zł. zamiast 1140zł.: 
RACHUNKOWOŚĆ    
INFORMATYKA - kwalifikacja Programowanie

Teraz 90zł. zamiast 900zł.:

Coaching      Dekorator wnętrz        dietetyka
 
 
ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ DZIŚ!