Promocje

DARMOWE KIERUNKI

Na wybranych kierunkach opłata czesnego wynosi 0 zł. Dotyczy to kierunków: administracja   masażysta   opiekun medyczny   florystyka   kosmetyka   terapeuta zajęciowy   archiwista   asystentka stomatologiczna   higienistka stomatologiczna   BHP   opiekun DPS   asystent osoby niepełnosprawnej.     
Liczba miejsc objętych promocją jest ograniczona. Wstępnej rezerwacji miejsc można dokonać telefonicznie lub on-line. Pytania? Zadzwoń: +48 509 986 445, napisz: gloker.krakow@gmail.com

PAKIET EDUKACYJNY

W związku z dużym zainteresowaniem postaraliśmy się o nową pulę dofinansowań dlatego możemy zaoferować naukę z dużym rabatem! Przy zapisie na kierunek bezpłatny (z listy powyżej) wszystkie pozostałe kierunki w promocyjnych cenach 90 zł. za miesiąc nauki!

Teraz 90 zł. zamiast 190 zł. za m-c
:
rachunkowość   informatyka   grafika i multimedia   kucharz   cukiernik   fryzjer   fotograf   księgowość i kadry   grafika i poligrafia cyfrowa   instruktor fitness   architekt krajobrazu 

Teraz 90 zł. zamiast 150 zł. za m-c:

coaching   dekorator wnętrz    home staging   bio dietetyka   pracownik biurowy   instruktor odnowy biologicznej
15% RABAT PRZY JEDNORAZOWEJ WPŁACIE CZESNEGO

Jeśli wpłacasz z góry czesne za cały semestr nauki otrzymujesz przy wplacie 15 % rabatu. Termin wpłaty reguluje terminarz płatności dostępny w sekretariacie szkoły. 15% rabat nie oboiązuje w przypadku skorzystania z innych promocji.

RABATY DLA ABSOLWENTÓW

Każdy Absolwent naszej szkoły, który zapisze się na kolejny kierunek uzyskuje nawet 50% rabat w czesnym na pierwszym roku nauki na kierunku płatnym.

STYPENDIA SOCJALNE

Jeśli jesteś osobą bezrobotną lub pracujesz, ale Twoje dochody nie są zbyt wysokie możesz skorzystać ze zniżki w czesnym. W sprawie uzyskania stypendium socjalnego należy się zgłosić do sekretariatu szkoły.

STYPENDIA ZA DOBRE WYNIKI W NAUCE

Jeśli uzyskałeś w naszej szkole średnią powyżej 4,5 oraz frekwencję minimum 80%, a Twoje czesne jest uregulowane możesz skorzystać ze zniżki w czesnym. Warto być ambitnym, ponieważ możliwość wystąpienia o taką obniżkę pojawia się już po pierwszym semestrze nauki. Szczegółowe zarządzenie w tej sprawie dostępne jest w sekretariacie szkoły.