Promocje

DARMOWE KIERUNKI

Na wybranych kierunkach opłata czesnego wynosi 0 zł. Dotyczy to kierunków: administracja       rachunkowość       informatyka       florystyka    opiekun w DPS     archiwista      kosmetyka       BHP            asystent osoby niepełnosprawnej      masażysta      certyfikowana księgowa    
bezpłatne warsztaty z kosmetyki lub masażu
oraz NOWOŚĆ: Opiekun medyczny
Liczba miejsc objętych promocją jest ograniczona. Wstępnej rezerwacji miejsc można dokonać telefonicznie lub on-line. Pytania? Zadzwoń: +48 509 986 445, napisz: gloker.krakow@gmail.com

PAKIET EDUKACYJNY

W związku z dużym zainteresowaniem postaraliśmy się o nową pulę dofinansowań dlatego możemy zaoferować naukę z dużym rabatem! Przy zapisie na kierunek bezpłatny (z listy powyżej) wszystkie pozostałe kierunki w promocyjnych cenach 50zł za miesiąc nauki!

Teraz 50zł. zamiast 900zł.
:
grafika i multimedia     kucharz     cukiernik     grafika i poligrafia cyfrowa      fotograf         fryzjer           instruktor fitness         architekt krajobrazu oraz NOWOŚĆ:specjalista SEM

Teraz 50zł. zamiast 780zł.:

Coaching      Dekorator wnętrz    home staging      Instruktor Odnowy Biologicznej       Fizjoterapia Biomasaż  

15% RABAT PRZY JEDNORAZOWEJ WPŁACIE CZESNEGO

Jeśli wpłacasz z góry czesne za cały semestr nauki otrzymujesz przy wplacie 15 % rabatu. Termin wpłaty reguluje terminarz płatności dostępny w sekretariacie szkoły. 15% rabat nie oboiązuje w przypadku skorzystania z innych promocji.

RABATY DLA ABSOLWENTÓW

Każdy Absolwent naszej szkoły, który zapisze się na kolejny kierunek uzyskuje nawet 50% rabat w czesnym na pierwszym roku nauki na kierunku płatnym.

STYPENDIA SOCJALNE

Jeśli jesteś osobą bezrobotną lub pracujesz, ale Twoje dochody nie są zbyt wysokie możesz skorzystać ze zniżki w czesnym. W sprawie uzyskania stypendium socjalnego należy się zgłosić do sekretariatu szkoły.

STYPENDIA ZA DOBRE WYNIKI W NAUCE

Jeśli uzyskałeś w naszej szkole średnią powyżej 4,5 oraz frekwencję minimum 80%, a Twoje czesne jest uregulowane możesz skorzystać ze zniżki w czesnym. Warto być ambitnym, ponieważ możliwość wystąpienia o taką obniżkę pojawia się już po pierwszym semestrze nauki. Szczegółowe zarządzenie w tej sprawie dostępne jest w sekretariacie szkoły.