Promocje

DARMOWE KIERUNKI

Na wybranych kierunkach opłata czesnego wynosi 0 zł. Dotyczy to kierunków: administracja   masażysta   opiekun medyczny   florystyka   kosmetyka   terapeuta zajęciowy   asystentka stomatologiczna   higienistka stomatologiczna   BHP  asystent osoby niepełnosprawnej.     
Liczba miejsc objętych promocją jest ograniczona. Wstępnej rezerwacji miejsc można dokonać telefonicznie lub on-line. Pytania? Zadzwoń: +48 509 986 445, napisz: szkola@gloker.pl.

PAKIET EDUKACYJNY

W związku z dużym zainteresowaniem postaraliśmy się o nową pulę dofinansowań dlatego możemy zaoferować naukę z dużym rabatem! Przy zapisie na kierunek bezpłatny (z listy powyżej) wszystkie pozostałe kierunki w promocyjnych cenach 90 zł. za miesiąc nauki!

Teraz 90 zł. zamiast 190 zł. za m-c
:
rachunkowość   informatyka   grafika i multimedia   kucharz   cukiernik   fryzjer   fotograf   księgowość i kadry   grafika i poligrafia cyfrowa   coaching   dekorator wnętrz  architekt krajobrazu bio dietetyka
15% RABAT PRZY JEDNORAZOWEJ WPŁACIE CZESNEGO

Jeśli wpłacasz z góry czesne za cały semestr nauki otrzymujesz przy wplacie 15 % rabatu. Termin wpłaty reguluje terminarz płatności dostępny w sekretariacie szkoły. 15% rabat nie oboiązuje w przypadku skorzystania z innych promocji.

RABATY DLA ABSOLWENTÓW

Każdy Absolwent naszej szkoły, który zapisze się na kolejny kierunek uzyskuje nawet 50% rabat w czesnym na pierwszym roku nauki na kierunku płatnym.

STYPENDIA SOCJALNE

Jeśli jesteś osobą bezrobotną lub pracujesz, ale Twoje dochody nie są zbyt wysokie możesz skorzystać ze zniżki w czesnym. W sprawie uzyskania stypendium socjalnego należy się zgłosić do sekretariatu szkoły.

STYPENDIA ZA DOBRE WYNIKI W NAUCE

Jeśli uzyskałeś w naszej szkole średnią powyżej 4,5 oraz frekwencję minimum 80%, a Twoje czesne jest uregulowane możesz skorzystać ze zniżki w czesnym. Warto być ambitnym, ponieważ możliwość wystąpienia o taką obniżkę pojawia się już po pierwszym semestrze nauki. Szczegółowe zarządzenie w tej sprawie dostępne jest w sekretariacie szkoły.